AUTÓ FELVÁSÁRLÓ munkakörbe megbízható, önállóan dolgozni tudó munkatársat keres FÓTI telephelyére.

Feladatok:

  • gépjármű-felvásárlás, és az ezzel kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése, elkészítése;
  • a járművek műszaki és esztétikai állapotának felmérése, az esetleges javításokra javaslattétel;
  • próbautak, tesztvezetés
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása és üzletkötés lebonyolítása, ügyfélbarát hozzáállással;
  • áralkuban történő részvétel, egyeztetés a prágai kollégákkal
  • egyedül és csapatban egyaránt történik munkavégzés
  • napi 12 órás munkavégzés vállalása (rövid – hosszú hét munkabeosztással, 15 nap/hónap)
  • szabadban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem (akár bruttó 500.000 Ft);
  • képzési programok;
  • változatos, aktív munkavégzés;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport; karrierlehetőség;
  • kiszámítható munkahely
  • rugalmas beosztás.

Elvárások:

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • autók általános ismerete, autópiaci ismeretek;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • megbízhatóság, rugalmasság;
  • jó megjelenés, kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
Előny:
  • műszaki végzettség
  • autószerelői tapasztalat
  • autóiparban, ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat.